Про проект:

“Queen Nails” — це студія нігтьового сервісу, де створюються креативні дизайни, втілюються творчі фантазії, а також дарується краса і здоров’я кожному пальчику.

Задачі:

– Розробити унікальний фірмовий стиль для просування студії “Queen Nails” в соціальних мережах.
– Створити акаунти в Facebook та Instagram, а також підготувати їх для подальшого SMM-просування.
– Залучити потенційних клієнтів та викликати у них інтерес до послуг, що надаються, за допомогою цікавого контенту.

Результат:

Соціальні мережі сповнені акаунтів, які готові запропонувати користувачам цікаві нігтьові дизайни. Тому нашою задачею було не тільки показати варіанти манікюра від майстрів “Queen Nails”, але і створити деяку “родзинку”, яка виокремить наших клієнтів серед однакових сторінок в Facebook та Instagram.

Роботу над цим проектом ми почали з підготовки фірмового стилю. Ми розробили унікальні рамочки та обкладинки для оформлення контенту для кожної соціальної мережі в залежності від типу публікацій: демонстрації робіт, інформаційні публікації, навчальні.

Зайшовши на сторінку “Queen Nails” в Facebook та Instagram, кожен користувач опиняється в атмосфері “смачних” кольорів та яскравих дизайнів, які схожі з оформленням сайту студії нігтьового сервісу.

Контент-план створений таким чином, щоб не тільки продемонструвати якість роботи майстрів, але і розвіяти можливі міфи про ті чи інші процедури та розважити клієнтів цікавими висловлюваннями та жартами на тему нігтьового сервісу.

Таким чином, у Facebook та Instagram ми створили окремий інформаційно-розважальний портал, де є все для прихильниць красивих нігтів. Своєрідний яскравий куточок в соціальних мережах, де панує атмосфера студії “Queen Nails”.