Про проект:

“L`Escalade” — салон краси, де кожен бажаючий отримує саме ту процедуру, яка допоможе йому відчути себе впевненіше в собі.

Задачі:

– Створити нову якісну платформу в мережі Instagram, яка стане хорошим стартом для подальшого просування салону “L`Escalade”.
– Залучити потенційних клієнтів без використання таргетованої реклами і додаткових витрат.
– Створити бізнес-сторінку в Instagram, яка стане не тільки інформаційно-розважальним порталом, але і надійним інструментом для комунікації з користувачами.

Результат:

Коли наші клієнти звернулися до нас, їх салон існував вже достатньо довгий час. Але вони не розглядали соціальні мережі як інструмент із залучення нових клієнтів та спілкування з ними. Деякі майстри цього салону ділилися результатами роботи через особисті акаунти. Але подібна політика не дозволяла сформувати цілісний імідж “L`Escalade” і не давала можливість користувачам отримувати повну інформацію про компанію.

Роботу над цим проектом ми почали з розробки фірмового стилю компанії, який в подальшому отримав своє відображення в брендованих рамках для публікацій та обкладинок для сторінок в Facebook та Instagram. Таким чином весь майбутній контент буде виділятися серед безлічі публікацій і стане більш впізнаваний.

За результатами аналізу цільової аудиторії було вирішено, що найбільш ефективним на даному етапі буде SMM-просування салону “L`Escalade” в Instagram.

Ми створили контент-план, який враховує особливості цієї соціальної мережі, а також допомагає залучити нових користувачів завдяки використанню найбільш частотних хештегів.

Створений інформаційно-розважальний ресурс в комплексі з щоденним моніторингом повідомлень та коментарів від користувачів дозволили нам досягти всіх поставлених цілей і сформувати позитивний імідж салону без зайвих витрат.