ТОВ “Інсолар-Холод” — компанія з багаторічною історією, яка дійсно знає про промисловий холод практично всі. Основний вид діяльності — проектування та монтаж холодильного обладнання для логістичних та виробничих компаній, будівництво сховищ з регульованим газовим середовищем і т.д.

ЦІЛІ:

– ТОВ “Інсолар-Холод” — компанія з багаторічною історією, яка
дійсно знає про промисловий холод практично всі. Основний вид діяльності — проектування та монтаж холодильного обладнання для логістичних та виробничих компаній, будівництво сховищ з регульованим газовим середовищем і т.д.

ЗАВДАННЯ:

– Розробити сучасний сайт, зрозумілий користувачам на інтуїтивному рівні.
– Оптимізувати його роботу під вимоги пошукових систем.
– Перенести наявний трафік та усі посилання зі старого сайту на новий.
– Спроектувати сайт з урахуванням необхідності його подальшого просування

РІШЕННЯ:

Керівники ТОВ “Інсолар-Холод” звернулися до нас, зі вже існуючим сайтом, який за довгі роки діяльності компанії, встиг обрости масою посилань і запам’ятатися їх постійним клієнтам. Однак, у зв’язку з тим, що сайт був розроблений давно і весь цей час не розвивався, він став незручним і незвичним для нових користувачів через відсутність мобільної версії і візуального контенту.

При створенні сайту, для нас було важливо не тільки, зберегти наявні сторінки та позиції ресурсу у пошуковій видачі, але й створити нову структуру зі зручною та інтуїтивно зрозумілою для користувачів навігацією, яка в той же час посприяє збільшенню наявного трафіку.

Так як на сайті необхідно викласти якомога більше інформації про послуги і товари наших клієнтів, ми розробили максимально лаконічний дизайн, не перевантажений декоративними елементами, але в той же час, зберігає фірмовий стиль компанії.

Впевнені, новий сайт збільшить популярність компанії і продемонструє її професіоналізм у повному обсязі.

https://insolar-holod.com/ua/