Про проект:

“Sporttires” — перший в країні інтернет-ресурс, завдяки якому вибір та покупка професійних спортивних шин стали простими та доступними кожному бажаючому.

Задачі:

– Розробити ефективний та звучний сайт, який спростить процес пошуку шин.

– Надати кожному користувачеві можливість зробити покупку в кілька кліків.

– Створити не просто інтернет-магазин, а інформаційний ресурс, де можна отримати всю необхідну інформацію про компанію, товар та новинки галузі.

Результат:

Замовник звернувся до нас на стадії зародження свого проекту. У оффлайновой лінії у нього був магазин спортивних шин. І нашою головною метою стало створити сайт, який не тільки викличе зацікавленість цим товаром, а й максимально спростить процес вибору, систему пошуку і замовлення шин.

Багато розробників під час створення сайту інтернет-магазину використовують вже готові шаблони. Наша команда підготувала не тільки унікальний дизайн, але і персонально зверстаний макет з “натяжкою” на CMS.

Ми розробили зручну систему навігації сайтом, що дозволяє кожному знайти саме те, що йому потрібно. Користувач може вибрати необхідні йому шини, володіючи при цьому мінімальною інформацією. Пошукова система сайта сама підкаже підходящі шини — достатньо вказати вихідні параметри чи бажану модель в системі фільтрів.

Кожна картка товару оформлена таким чином, щоб не перевантажувати клієнта зайвою інформацією. Але, в разі необхідності, користувач отримує можливість ознайомитися з описом товару, його особливостями і характеристиками, а також поділитися своїми враженнями і досвідом.

При розробці сайту ми не повинні були забувати про обов’язкову вимогу — зручність оформлення замовлення. І ми доклали максимум зусиль, щоб покупка оформлювалася всього за пару кліків.

А для того, щоб покупки були доступні для всіх користувачів, ми розробили адаптивну версію сайту для мобільних пристроїв, яка повністю зберегла свою функціональність та стилістичне оформлення.

http://sporttires.com.ua/