Про проект:

“Queen Nails” — професійна студія нігтьового сервісу, де люблять нестандартний дизайн, нові тренди у догляді за нігтями та творчий підхід до рішення стандартних проблем.

Задачі:

– Створити яскравий та ефектний сайт, який передасть атмосферу студії і приверне увагу цільової аудиторії.

– Розробити додаткові функції, які дозволять використовувати сайт не тільки в якості візитки, але і як зручний інструмент по роботі з клієнтами.

Результат:

Студія “Queen Nails” — це не звичайний салон краси, де можна на швидку руку зробити манікюр чи педикюр, а щось більше. Наші клієнти позиціонували себе фахівцями нігтьового сервісу, які йдуть на крок попереду своїх конкурентів і творчо підходять до своєї роботи. Тому для нас було важливо підкреслити їх креативність і унікальність при розробці сайту.

Ми постаралися створити своєрідну енциклопедію студії “Queen Nails”, де кожен бажаючий може не лише отримати перелік послуг, але і дізнатися про особливості тієї чи іншої процедури, а також про останні новини та акції салону.

Крім цього, завдяки додатковим модулям, ми дали можливість кожному користувачеві записатися на необхідну йому процедуру, не обтяжуючи себе дзвінками і довгим листуванням. Для цього потрібно просто вибрати необхідний час, дату і залишити свою заявку.

Таким чином, ми змогли створити сайт, який одночасно буде як ефектним і приємним оку, так і корисним для користувачів і співробітників студії “Queen Nails”.

http://www.queennails.kh.ua