Про проект:

Nasosy-reyki.com.ua — новий інтернет-магазин компанії “Гур Сервіс”, який надає широкий асортимент товарів і послуг для системи кермового управління автомобілів будь-якої марки.

Задачі:

– Створити новий більш лаконічний сайт, який розкаже про основну діяльність компанії.
– Зробити просту систему пошуку запчастин кермового управління автомобіля.
– Додати різні канали комунікації для відвідувачів з урахуванням збільшення мобільного трафіку.

Рішення:

Работая над данным проектом, наша команда поставила перед собой цель — создать максимально простой сайт, который не будет переполнен лишними декоративными элементами и страницами, а также станет понятен каждому пользователю на интуитивном уровне.

Працюючи над цим проектом, наша команда поставила собі мету — створити максимально простий сайт, який не буде переповнений зайвими декоративними елементами та сторінками, а також буде зрозумілим користувачеві на інтуїтивному рівні.

Компанія “Гур Сервіс” спеціалізується не тільки на продажі запчастин, але і на ремонті систем кермового управління. Тому ми вирішили сегментувати контент з урахуванням міст, де розташовані станції технічного обслуговування наших клієнтів. Таким чином, кожен відвідувач сайту Nasosy-reyki.com.ua може вибрати та замовити необхідні послуги, які він може отримати на тій чи іншій СТО “Гур Сервіс”.

Окрему увагу ми приділили видачі результатів пошуку. Наші спеціалісти впровадили не тільки блок фільтрів, але й окремі пошукові алгоритми, які дозволяють знайти все необхідне за артикулами постачальників запчастин, оригінальним номерам та іншою технічною інформацією, яка міститься в картках товарів.

Простоту ми зберегли і в картках товару, подбавши про те, щоб кожен користувач міг оформити покупку всього за кілька кліків, а також залишив відгук про запчастину.

Щоб комунікація з клієнтом була оперативною та зручною не тільки для користувачів, але і для співробітників “Гур Сервіс”, наша команда подбала про впровадження CRM-системи на основі Bitrix24. Завдяки цьому ми синхронізували всю інформацію з відкритих ліній та заявок на покупку товарів та послуг, що дозволяє робити більш швидку обробку замовлень.

Таким чином, новий сайт компанії “Гур Сервіс” став не тільки інформаційним порталом, але й ефективним інструментом для комунікації з клієнтами і продажів товарів та послуг.

https://nasosy-reyki.com.ua