Про проект:

“Мастер-ПАК” — надійний партнер для представників малого та середнього бізнесу, який надає широкий спектр пакувальної продукції та пакувально-фасувального обладнання.

Задачі:

– Створити новий сучасний сайт, який розкаже про основні види діяльності компанії.
– Розробити структуру та функціонал, який запезпечить швидкий та простий пошук необхідної інформації.
– Показати готовність компанії замовника до змін, розвитку та постійного покращення сервісу.

Рішення:

Працюючи над даним проектом, наша команда намагалася створити сайт, який буде відрізнятися від конкурентів, але при цьому буде легким для сприйняття та на інтуїтивному рівні зрозумілий кожному користувачеві.

Ми зробили основний акцент на тематичних блоках. Таким чином ми не тільки розповіли про діяльність наших замовників, але і анонсували весь список товарів та послуг, які надає компанія “Мастер-ПАК”.

Головна сторінка корпоративного сайту служить своєрідним порталом в інші тематичні блоки. Так ми зберегли лаконічність та позбавили користувачів від зайвої інформації — кожен потенційний клієнт, отримує ту інформацію, яка необхідна саме йому завдяки посиланням і коротким анонсам.

Крім цього, в процесі розробки сайту ми подбали про комунікації співробітників “Мастер-ПАК” з майбутніми замовниками. Заповнивши прості форми, користувачі можуть як залишити заявку на прорахунок вартості товарів та послуг, так і замовити зворотній зв’язок з менеджером.

Новий сайт став не тільки презентаційним продуктом, але і надійним інструментом для роботи з клієнтами.

http://master-pack.com.ua