Про проект:

“iJuice” — інтернет-магазин, в якому представлений повний асортимент і модельний ряд техніки Apple, а також супутні гаджети та аксесуари на будь-який смак і бюджет.

Задачі:

– Створити сайт, де кожен користувач легко і швидко знайде потрібний гаджет.

– Впровадити маркетингові інструменти, які звернуть увагу клієнтів на той чи інший товар.

– Розробити зручну систему замовлення.

Результат:

Під час розробки сайту iJuice ми дотримувалися класичної концепції, властивої сучасному інтернет-магазину з продажу гаджетів. Лаконічний дизайн, яскраві акценти у вигляді банерів та відсутність зайвого декору, тільки підкреслили статусність товару, і допомогли акцентувати увагу покупців на головному — на техніці та аксесуарах Apple.

Завдяки зручній системі фільтрів будь-який користувач може підібрати потрібний товар, який буде підходити йому за всіма параметрами: модель, колір, ціна та інше.

Окрему увагу ми приділили створенню особистого кабінету потенційних клієнтів. Навіть не реєструючись на сайті, користувач може у будь-який момент повернутися до раніше переглянутих товарів, порівняти гаджети та переглянути свій кошик — ця панель завжди на виду.

Щоб замовники могли звернути увагу покупців на певний товар, ми подбали про наявність додаткових категорій. “Нові надходження”, “Популярне”, “Акції”, “Найбільш популярні” — подібні розділи допомагають підвищити попит на той чи інший гаджет. А впроваджена система замовлення, яка чудово функціонує як через карточку товара, так і з будь-якої іншої сторінки сайту, робить покупки більш приємними.

Інтернет-магазин iJuice — підтвердження того, що для створення якісного продукта не обов’язково притримуватися принципу “дорого-багато”, достатньо розставити необхідні акценти та не заважати клієнтам робити покупки.

http://ijuice.com.ua