Про проект:

ООО “Долиньо” — офіційний представник італійського концерну SCM Group в Україні. Наші клієнти не тільки надають широкий асортимент обладнання для виробництва меблів та деревообробки, але і пропонують повний комплекс послуг з його обслуговування.

Задачі:

– Створити новий корпоративний сайт, який максимально повно розкаже про діяльність компанії.
– Надати можливість налагодити комунікацію з потенційними клієнтами.

Рішення:

Багато організацій пропонують деревообробне обладнання. Унікальність компанії Doligno заключається саме в тому, що надання якісного сервісу своїм клієнтам для них важливіше, ніж сам факт продажу станків чи установок з ЧПК. Ця позиція повністю відображає філософію нашого агентства, тому працювати над цим проектом було особливо цікаво.

Під час розробки сайту ми не тільки структурували інформацію про компанію, товари та послуги, але й розставили необхідні акценти на особливості діяльності команди Doligno, які в подальшому допоможуть привернути увагу нових потенційних клієнтів.

Ми старалися розробити сайт, який стане зручним інструментом для комунікації з цільовою аудиторією. Кожен бажаючий може дізнатися про умови співробітництва з компанією Doligno, отримати відповідь на всі питання, що цікавлять, та отримати зворотній зв’язок з менеджерами — для цього достатньо лише заповнити одну з відповідних форм.

Працювати з компанією Doligno завжди приємно. І ми сподіваємося, що наша співпраця та дружба продовжаться.

http://doligno.com.ua