Про проект:

Готельно-розважальний комплекс “Дюк” — заміський клуб, де кожен гість може спланувати свій відпочинок і дозвілля на свій смак.

Задачі:

– Спроектувати сайт, який максимально повно розкаже про готельно-розважальний комплекс “Дюк” та залучить нових клієнтів.

– Розробити додатковий інструмент, який дозволяє спростити комунікацію з користувачами.

Результат:

Готельно-розважальний комплекс “Дюк” пропонує своїм гостям величезний вибір розваг на будь-який смак: організація банкетів і конференцій, катання на багі і кінні прогулянки, проведення вечірок та корпоративів, відпочинок в лазні і сауні.

Працюючи над цим проектом, ми розуміли, що користувачам недостатньо дати повний перелік послуг. Ми постаралися спроектувати сайт таким чином, щоб втомлені від суєти городяни змогли знайти необхідне їм дозвілля безпосередньо на просторах інтернету.

Для цього ми не тільки розбили кожен вид відпочинку на відповідні категорії, а й подбали про SEO-оптимізацію кожного розділу.

Крім цього, ми розробили окремий модуль, який допомагає налагодити комунікацію з відвідувачами сайту. Вже на головній сторінці кожен користувач може подбати про бронювання номерів і отримати всю необхідну інформацію.

Таким чином, сайт готельно-розважального комплексу “Дюк” став не просто корпоративним сайтом, але і якісним інструментом із залучення нових клієнтів.

http://www.dukhotel.kh.ua