Про проект:

“Агроекспорт ЛАН” — компанія, яка спеціалізується на виробництві та експорті зернових та ярових культур.

Задачі:

– Спроектувати простий корпоративний сайт, який приверне увагу партнерів та інвесторів.

– Максимально повно розкрити інформацію про діяльність компанії та продукцію “Агроекспорт ЛАН”.

– Розробити зручний механізм комунікації як з потенційними партнерами, так і з претендентами, зацікавленими в початку кар’єри в компанії.

Результат:

Працюючи над цим проектом, наша команда розуміла, що цільова аудиторія майбутнього сайту — переважно ділові люди, які цінують точність та лаконічність у викладенні інформації.

З огляду на поведінкові фактори користувачів, ми вирішили розбити всю інформацію про компанію та її продукцію на окремі тематичні блоки. Завдяки цьому потенційні партнери й інвестори можуть швидко знайти необхідну їм інформацію, а сам сайт став зрозумілий навіть на інтуїтивному рівні.

Під час проектування та верстання сайту ми дали можливість швидкого переходу до контактних даних компанії. Це дозволяє економити час користувачів і зробити комунікацію максимально простою і доступною.

Крім цього, наша команда розробила спеціальний модуль, який дозволяє заповнювати та відправляти свої анкети кожному, хто зацікавлений в роботі в “Агроекспорт ЛАН”.

Таким чином, ми створили не просто корпоративний сайт, але і надійний інструмент, який допомагає налагодити зв’язок з потенційними партнерами та співробітниками.

http://agroexportlan.com