Про проект:

Vestiti Preferiti — інтернет-магазин, завдяки якому модницям більше не потрібно летіти в Мілан чи бродити по дорогих бутіках в пошуках стильного одягу від відомих італійських брендів!

Задачі:

– Розробити простий та зрозумілий логотип, який приверне увагу потенційних клієнтів.

– Створити фірмовий стиль, витриманий в ніжних тонах.

– Підготувати макети рекламної продукції, необхідної інтернет-магазину, що розвивається.

Рішення:

Коли наші клієнти звернулися до нас, вони одразу попередили про те, що їм хочеться чогось модного та стильного, але одночасно ніжного, повітряного, жіночного… Тому ми розуміли, що вдалий вибір кольорової палітри — це один з вирішальних чинників нашого успіху.

При пошуку підходящих пантонів наша команда взяла за основу модний в цьому році відтінок Blooming Dahlia, який якнайкраще підходить під всі вимоги замовників.

Наближені до трендового відтінку кольори отримали своє відображення в створеному нами логотипі. Вдале поєднання текстових і графічних елементів дозволило нам не лише зберегти легкість образів, а й передати основну інформацію про діяльність наших клієнтів.

На основі даної концепції ми розробили і макети рекламної продукції. Візитні картки, фірмові пакети, бирки і вивіски — все це і багато іншого стало невід’ємною частиною дизайнерського рішення і сформувала дійсно ефектний бренд Vestiti Preferiti.

http://vestitipreferiti.com.ua