Про проект:

“Sporttires” — перший в УКраїні інтернет-ресурс, де кожний бажаючий може підібрати професійні шини та надати своєму авто більше контролю і керованості.

Задачі:

– Розробити яскравий та динамічний фірмовий стиль, який розкаже про себе сам.
– Обмежити кількість кольорів і декоративних елементів: товарам для справжніх чоловіків не потрібні додаткові “примочки”.

Результат:

Щоб зацікавити гонщика, потрібно думати, як гонщик. Під цим девізом і проходила наша робота з розробки фірмового стилю інтернет-ресурсу “Sporttires”.

Трек — мрія будь-якого гонщика. Гладкий асфальт, швидкість і яскраві лінії розділових смуг — саме вони стали нашими натхненниками при виборі основних кольорів.

У своїй роботі ми намагалися створити максимально яскравий та динамічний логотип, який так і кричить: обери наші шини та впевнено тисни на газ! А завдяки поєднанню лаконічних графічних та шрифтових елементів ми змогли відійти від зайвих деталей і зробити по-справжньому динамічний style.

На основі розробленого фірмового стилю ми підготували всю атрибутику, без якої неможливе життя компанії, що розвивається. Візитки та ручки, конверти та бланки, вивіски та багато іншого — кожний окремий продукт став невід’ємною деталлю в образі “Sporttires”.

http://sporttires.com.ua