Про проект:

“Лондон” — магазин стокового одягу з Англії, де можна знайти не тільки недорогий та якісний одяг, але й ексклюзивні брендові речі та аксесуари.

Задачі:

– Розробитий простий та зрозумілий логотип.
– Створити унікальний фірмовий стиль, що привертає увагу.

Результат:

Працюючи над цим проектом, в якості логотипу ми використовували символ всім відомих плечиків і прапор Великобританії, який в подальшому став і якісною базою для основної кольорової палітри.

Зовнішня і внутрішня реклама — вивіски, дошки з цінами, білборди — створені так, щоб привернути увагу покупців. Вони “кажуть”, що в магазині продається дійсно якісний продукт. Коли відвідувачі виявляються в торговому залі, вони в першу чергу бачать співробітників магазина в ексклюзивних футболках і бейджах. Роздивляючись товар, кожен клієнт може отримати всю необхідну інформацію на спеціальних цінниках. А коли клієнт заходить в примірювальну, його зустрічають брендовані штори, дизайн яких відповідає всьому оформленню магазину.

Крім цього, ми підготували дизайн сувенірної продукції: настільні прапори, гуртки, металеві значки, кружки, візитівки, листівки і фірмові бланки — все це доповнює загальну дизайнерську концепцію і формує дійсно впізнаваний бренд.