Маркетингове агентство

Розробка стратегії, планів по залученню клієнтів. Побудова системи залучення та утримання клієнтів. Збільшення ефективності відділу продажів та рекламних заходів. Впровадження CRM-систем.

Основні напрямки

Маркетинг

Простіше добиватися результатів, коли ти чітко розумієш, чого хочеш і навіщо це потрібно. Якщо цілі просування вашої компанії не сформовані – ми допоможемо їх сформувати. Проаналізуємо ваших конкурентів та покупців, підготуємо план дій та підберемо інструменті для досягнення короткострокових і довгострокових цілей.

Відділ продажів

Зазвичай, вузьким місцем більшості компаній є саме відділ продажів. Тому починати зміни слід з нього: підвищувати ефективність та продуктивність. Наявність навіть найпростішої системи контролю менеджерів істотно підвищує продуктивність та збільшує продажі.

Інтернет-маркетинг

Це скриня, повна інструментів із залучення, утримання клієнтів та збільшення об’єму продажів. SMM, e-mail маркетинг, контекстна реклама та інше – все це ефективно працює тільки за умови грамотного комплексного використання. Ми підберемо для вас відповідні інструменти та покажемо, як ними користуватися.

WEB розробка

Хороший сайт у вашому “арсеналі” приверне увагу саме вашого клієнта та вирішить безліч задач. Зробити сайт простим і зрозумілим – ще та битва, яка потребує чималих зусиль. Ми допоможемо вам виначити цілі та задачі, а також візьмемо на себе всі етапи з проектування та розробки сайту. Ми це можемо!

Контент маркетинг

Ми допоможемо Вам створювати такий контент, який шукають ваші клієнти в пошукових системах, читають на сайтах, жадають отримати і готові обміняти на свої контактні дані. Це один з ключових факторів, який враховується пошуковими системами при ранжуванні сайтів і їх видачі в органічному пошуку.

Консалтинг

Ми консультуємо керівників, власників бізнесу з широкого кола питань у різних сферах для вирішення якоїсь проблеми; допомагаємо менеджменту в досягненні поставлених цілей; аналізуємо, прописуємо перспективи розвитку, використовуючи технічні, організаційні, економічні рішення.

Розмірковувати можна нескінченно.
Діяти потрібно вже зараз.

Допоможемо спроектувати, налагодити та контролювати бізнес-процеси будь-якої складності.